Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Calici járvány van megint az...

Calici járvány van megint az óvodások körében? Csak ma három kisgyerekről hallottam a környezetemben akik hánynak rosszul lettek. Ez igy terjed?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vannak mind,és állitólag másnapra elmúlik.
2010. dec. 16. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A szomszéd óvodás kislány is ebben szenved. Szörnyű ez a betegség, nagyon megviseli, remélem már jobban van! Nem csak oviban, iskolában is terjed, ezt is hallottam!
2010. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is tegnap reggel hallottam az óvónéninktől,hogy valami ilyesmi járvány van.A csoportból az egyik kisfiúnak hasmenése volt,nem is hozták már tegnap óvódába.Csak reménykedem,nem calici és mi nem kapjuk el..
2010. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly ilyenkor is ez a járvány tombolt. Tudom, mert a fiam 23. án kezdett el hányni és ment a hasa is. Idén remélem elkerül minket. A csoportjukban a 28 gyerekből 8 van csak. Reménykedni tudok csak.
2010. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!