Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csuklok, nem akar elmulni,...

Csuklok, nem akar elmulni, már ittam, befogtam a szám, semmi, an jó trükkötök, nincs senki aki megijesszen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a bolygó idegeidet. Állítólag elmúlik utána.
2014. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt?
2014. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fejreálltam és elmúlt :D nem tudom melyik az az ideg
2014. jún. 30. 02:51
 4/9 anonim válasza:
vegyél egy nagy levegőt, tartsd vissza, majd miközben visszatartod, igyál vizet nagyon apró kortyokban, addig, amíg bírod egy levegővel. Ha minden igaz, el fog múlni.
2014. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krostif válasza:
Citrom lé! Ha marja vagy inkább csípi a torkod onnantól elmúlik mindig,nem nyalni kell hanem inni egy fél pálinkáspohárnyit
2014. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha újkeletű a probléma, mondd el a háziorvosodnak. Ha a neten rákeresel, hogy csillapíthatatlan csuklás, fogsz találni pár ilyesztő találatot.
2014. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 almovka válasza:
Nagymamámtól tanultam: Vegyél egy nagy levegőt,fogd be az orrod és lassan számolj 9-ig.Ha kell,ismételd meg még egyszer.Nekem bevált,már igen sok éve.
2014. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Reszelj le gyömbért, keverd össze pálinkával és egyél meg egy púpos kávéskanállal. Egy-két perc után bármivel leöblítheted! Ha ezzel kész vagy, lapozz fel egy nyelvtankönyvet az ikes igéknél és jegyezd meg, hogy: én csuklom, te csuklasz, ő csuklik. Más esetben az 1.sz. 2.sz. ragja nem "sz", hanem "l". Pl.: én alszom, te alszol, ő alszik.
2014. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy kanál kristálycukrot. Igazából akár homokot vagy sót is bekaphatnál, mert az a lényeg, hogy a kristályok kapirgáljak a gigádat. De a cukor kellemesebb.
2014. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!