Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan szomorú, már képről is...

Olyan szomorú, már képről is rondának tartanak a lányok, mégis hogyan ismerkedjek így, ha egy lány se akar velem ismerkedni sem, egy szia meg egy kép utána lekoptatnak?

Figyelt kérdés
Más fiúnak olyan jó már csak feltesz pár képet és máris írnak neki a lányok, mert helyesnek tartják, velem meg nem tudom mi van, de jó rég volt, hogy egy lány rám írt volna fb-n is egyáltalán, akkor is csak nyamvadt lájkkunyerálásért. :( Annyira el vagyok már kenődve, senkinek sem tetszem, hogy lehetek ennyire csúnya arcszerkezetű? :'(

2014. jún. 24. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Az ilyen emberek szoktak elmenni feltalálónak meg tudósnak, vagy mennek el a NASA-ba dolgozni.


Menj feltalálónak találj fel valami csodaszert valami hasonló főzetet mint ami a Harry Potterben is volt csak ezt próbáld maradandóra készíteni.

2014. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, és megmondom, hogy igazuk van-e, vagy csak te vagy töketlen.
2014. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neee, első ez jó. XD Ne aggódj, biztos van, akinek pont a te arcszerkezeted jön majd be. :)
2014. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Légyszi küldj egy képet!
2014. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy is érzed, hogy változtatni akarsz a külsődön, előbb változtass a hozzáállásodon! Legyél jellem, legyél egyéniség, amitől különlegesnek érezheted magad, legyenek dolgok, amik érdekelnek. Onnantól szerintem már könnyebb ráérezni, mert ha tudod hogy belül ki vagy akkor azt is tudod, hogy kívül ki vagy. Ha meg még tizenéves vagy ne aggódj mert sokat fogsz változni, sok pasi van, aki csak huszonéves korában talál lányt, nem vagy elkésve :)
2015. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írnak rád a lányok fb-n, ezért biztos csúnya vagy. Hát hogyne. Ne ez alapján ítéld meg magad! Főleg hogy ha nem vagy fotogén, akkor nem nézel ki jól a fényképeken, de élőben attól még lehet hogy igen. Én pl élőben teljesen átlagos arcú vagyok, de fényképen meg kifejezetten csúnya, és ismerek olyan srácot aki szinte minden képen tök jól néz ki, de ha élőben látod rájössz hogy kicsit sem jóképű.
2015. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem egy férfinak kell megtennie az elsőlépést, régimódi vagyok lehet! De a mai világban az ha ráírsz egy lányra a facebookon az az első lépés,keres egy olyan lányt akivel hasonló az érdeklődésetek! A helyes fiúk nem feltétlenül normálisak is!

Alakulni fog még az arcod erre gondolj,és arra hogy nem minden lánynak csak a helyes pofika számít

2015. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!