Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kórosan sovány volnék?

Kórosan sovány volnék?

Figyelt kérdés
Az az érdekes, hogyha rám néznek, akkor nem tűnök vékonynak, mert széles pl a csípőm, vannak melleim is, de ha megtudják, hogy 46-47 kiló vagyok 163 centisen, akkor egyből azzal jönnek, hogy egyek. Szerintetek ez még normális? Egyébként nagyon sokat eszem..
2014. júl. 2. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 172 cm vagyok és 50 kg. Tudom miről beszélsz.Bár én soványnak is nézek ki.

Ha te jól érzed így magad, nincsenek eü-i problémáid akkor normális.

2014. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 162 cm vagyok és 48-49 kg.

Régebben 10 kg-al is több voltam, aki rég nem látott, az mind azt mondja, hogy azonnal hízzak.

Akik mostanában ismertek meg, azok nem mondanak semmit.

Én az alakommal elégedett vagyok (bár nekem nincsenek melleim túlzottan, de ez a szoptatás miatt is lett ilyen, illetve mert előtte sem voltak nagyok), az arcom kicsit beesett, azt én is látom, de mostanában nagyon keveset alszom és nagyon sok részletben (emiatt is fogytam le), ezen meg nem tudok változtatni.

Én sokat nem eszem egyszerre, bár nagyon sokszor eszem egy nap.

2014. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!