Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kórosan sovány vagyok? 12...

Kórosan sovány vagyok? 12 éves leszek, és 30 kg vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok, minden csontom kivan, olyan sovány vagyok, hogy anorexiásnak néznek, holott elég sokat eszek. Kérlek, valami hízókúrás étrendet, mert már nagyon zavar, hogy ennyire sovány vagyok. És 143 cm vagyok. Valami értendet, v nem tudom, de valami kell, mert ez már gáz. Légyszi.. hízni szeretnék, és nem úgy, h most egyik hétről a másikra, hanem fkozatoan, de 1 hónap alatt min 2-3 kg.. köszi! Minden választ szívesen várok, és megpróbálok mindent! Köszi

2014. márc. 8. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem erre vársz:

Anyukádék mit mondanak?

Orvosnál voltál? Kivizsgáltak? Nincs semmilyen betegséged? Tuti, hogy az orvos tudja Neked a legjobb étrendet!!!

2014. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondanak, azt mondják, hogy hízzak, orvosnál voltam azt mondja hízzak.
2014. márc. 8. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez komoly???

Akkor kérd az iskolaorvos segítségét. Mondd el, hogy a dokid nem segít, de te nem tudsz egyedül hízni.

2014. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azzal is beszéltem már: hízzál. Ennyi.
2014. márc. 9. 19:20
 5/7 anonim válasza:
Tömör válaszom. 18 évesen 158 cm magas és 34 kg voltam. Én is mindig hízni akartam. Vitaminok, étvágygerjesztő injekció kúrák tömkelegével éltem, de hízni nem híztam. Étvágyam kitűnő volt, munkatársaim x esetben megjegyezték, hogy inkább öltöztetnének, mint etetnének. 90 cm széles anyagból elég volt csak a ruha hosszát megvenni, mert a csípőm méretem 86 cm volt. 36 évesen két gyermek után átléptem a bűvös 50 kilogrammot. Az idő vasfoga alattomosan még 15 kilogrammal megajándékozott. Volt egy idős orvosom aki, egy alkalommal, azt mondta, hogy fogok én még hozzá menni azért, hogy fogyni szeretnék. Igaza lett. Hivatalos számítások szerint elég lenne a bűvös 47 szám. Reményen sincs a leadásra. Pedig most már fordult a kocka olcsóbb az étkezésem mint az öltöztetésem. Tanácsolom, használd ki vékonyságod lehetőségét az öltözködésben. Az idő úgy is megoldja a súly problémádat.
2014. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kovács Elu válasza:
ha már itt tartunk én 37 kg vagyok 13 éves az normális?:/
2014. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi baj, én is ebben a cipőben járok. Ne ess pánikba, ilyen az alkatod, de hidd el, hogy ahogy elkezd fejlődni a tested, ez szépen alakulni fog, és elkezdesz majd hízni. Én most 18 vagyok és 45 kiló, és nekem is kb olyan arányaim voltak, mint neked. Amúgy még így is csomószor megkapom mennyire sovány vagyok, de mostanra elhiszem, hogy irigységből mondják, mert senki sem vallja be, de mindenki szeretne tök vékony lenni. Amiben tudsz magadnak segíteni, az a rendszeres táplálkozás (minden nap kb ugyanabban az időpontban kb ugyanannyit egyél), valamint a testmozgás, ugyanis az nemcsak a fogyókúrához hasznos, hanem a hízáshoz is, és tök egézséges. Én akkor kezdtem el hízni, amikor elkezdtem lovagolni heti egyszer. Ha gondolod írj privátot, lehet hogy tudnék többet segíteni :) És ne görcsölj ezen ennyit, bőven van ideje változni a testednek.
2014. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!