Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Coffeintől erős kávétól? Vagy...

Coffeintől erős kávétól? Vagy csak a sok trauma ami mostanaba ért?

Figyelt kérdés
Tegnap ittam egy nagyon erős presso kávét kis tejszínnel. Nem is ettem semmit. Haza értünk ebédelni kezdtem és egyszer csak zsibbadni kezdett a nyelvem arcom bizsergett... elég pánikolos vagyok ami ront a helyzeten de bepánikoltam , hogy meghalok ... vizes ruhát tettem a tarkómra de remegtem ... soha nem éreztem ilyet. Bevettm egy frontin aludtam , de nyomott még a fejem... ezlehet az erős kávétól?Meg meleg is volt tegnap , vagy az sok idegesség és tegnap jött ki rajtam ?

2014. júl. 7. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A koffein okozhat pánikrohamot, azoknál, akik pánikbetegek. Ne igyál kávét, se fekete teát!
2014. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos én nem vagyok pánikbeteg, viszont a kávé rám sem hat túl jól. Én legtöbbször megszédülök tőle vagy elálmosodom, az intenzitása meg sok mindentől függ.

Egyszer amikor nyelvvizsgára készültem, ittam, hogy mint más... hátha éberebb leszek tőle és jobban megy a tanulás. Hát pont az ellenkezőjét értem el. Akkor kb. rosszul voltam én is, de legalábbis egyáltalán nem bírtam tanulni. Nagyon szédültem, nagyon álmos lettem.


Azt mondják mások, hogy nekem biztos alacsony a vérnyomásom, azért. Nem tudom.


De saját tapasztalatomból simán el tudom képezelni, hogy másnál zsibbadást okoz.

Ja és meleg volt akkor is, amikor engem is legjobban kivert a kávé...

2014. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sokkal komolyabb annál, amit egy kávé okozhat.

Nyilván nem véletlenül van otthon frontin. Egy átlagos háztartásban azt sem tudják, hogy mi az.

Szerintem valami problémád van (lelki, mentális) nem a kávé.

2014. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyukám szed frontint tőle kértem a pánik miatt mert csak rontott a helyzeten., és , hogy lenyugodjak. nagyon meg ilyedtem, de bizom benne , hogy a stressz miatt volt. Elég sok minden ért múlt héten. Csak én egyből a legrosszabbra gondolok , hogy pl ez egy komoly betegség tünete volt stb... rettegek a betegségektől a korháztól ... tulzásba tudok esni hamar egy sima hasfájástól is.
2014. júl. 7. 16:48
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Lehet a melegtől és a stressztől egyszerre.

Én borzasztó sokat idegeskedtem és mindenféle következménye lett... :( most épp ebből jövök ki, azt hiszem elég jól megy, de nem akarom elkiabálni sem.

Ha van kedved írj privátban és küldök egy hasznos oldalt, hátha segítek vele.

Üdv és jobbulást!

2014. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!