Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Problémáim vannak a folyadékbe...

Problémáim vannak a folyadékbevitellel. Egyéni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Felőlem aztán lehet hideg, lehet meleg, egyszerűen nem kívánom a folyadékot. Ennek mi lehet a konkrét oka? Tudom, hogy ha nem erőltetek magamba megfelelő mennyiséget, később milyen problémáim lehetnek, és próbálok tenni érte, hogy ne következzen be, viszont makacs vagyok, és ha nem kívánom, nem megy le a torkomon, talán agyban dől el, nem tudom. Mindig figyelmeztet valaki, hogy na, ittál már ma? Tudom, hogy az sem lenne jobb ha nagyon szomjas lennék egyfolytában, mert az meg cukorbetegség gyanú. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!

2014. júl. 9. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez még kimaradt: a vizeletem minden reggel sötétebb a kelleténél, és ha sikerül délelőtt 'iszogatnom', akkor is csak délutánra világosodik. A vesém, derekam tájékán, előfordul, hogy napokig hasogat, nyilal.
2014. júl. 9. 13:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok embernél hiányzik, vagy csak néha jön elő a szomjúságérzet. Többek között nálam is. Több oka nincs ennek, ettől még inni kell.

Én pl hajlamos vagyok enni, amikor szomjas vagy, de nem is realizálom, hogy azért eszem, mert szomjas vagyok...

2014. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért mert nem iszol! Én is így voltam hogy naponta csak pár dl.t ittam! Mindig fájt a fejem. én fél literes üvegeket ittam meg először. de.őtt egyet du-án még egyet! Aztán nem fájt, szebb lett a bőröm, fogytam 4kg-ot, pedig nem akartam:) szóval rájöttem hogy hűű nekem ez jó! Ma megiszom egy 1,5es üveget és még szoktam tea mixet is csinálni 1literrel. Abba 2-3 fél gyógyteát teszek kis citromlevet és egy gyümölcs levét! Irtó jó és hasznos a szervezetemnek, szóval ne vond ezt meg te se magadtól :)

De a lényeg hogy nekem a fokozatosság vált be, fél literenként! Egy idő után kívánod hogy jól ráhúzhass az üvegre :) 27/L

2014. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors, és hasznos válaszokat! (ment a zöld kéz.)
2014. júl. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!