Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Délben megettem 6 kiscsokit,4...

Délben megettem 6 kiscsokit,4 túrórudit, és egy nagy tányér bolognait, azóta hányingerem van és szédülök, mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ételtől rosszul lenni, akkor most miért? A bolognai is friss volt.

Ja, tudom hogy sok a csoki, de nagyon szeretem.


2014. júl. 9. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyál valami gyomornyugtató teát, nekem a borsmenta tea (natúr, ízesítetlenül!) szokott beválni, ha valamiért rossz a gyomrom. Esetleg citromfű tea is szóba jöhet, bár nekem az kevésbé használ, mint a borsmenta. Egyszerre csak kortyokat igyál belőle, és ne legyen forró, csak langyos-meleg.
2014. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem is vagy vékony, ha ennyi csokival tömöd magad. Elképzelhető, hogy olyan magas a vércukorszinted, hogy attól szédülsz. Jó lenne méretni, mert le merem fogadni, hogy kettes típusú diabéteszed van.
2014. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# attól, hogy hirtelen sokat eszik, egyből dagadt, és cukorbeteg valaki? Szerintem szimpla gyomorrontás.
2014. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs itthon gyógytea :(

Egyébként nem vagyok túlsúlyos, köszönöm :D

Kétszer mérték a cukromat, de teljesen más miatt, egy kávé után volt 6.1, aztán este mérték, akkor 7.4.

A szám is kivan száradva.

2014. júl. 9. 16:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hányingerem van és szédülök, mit csináljak? :'(
2014. júl. 9. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:

6 felett magas vércukorszintről beszélünk. A diabétesz tünete, hogy ennyire kívánja valaki az édességet, továbbá a szájszárazság is az. A 7.4 már magas, kezelni kell. És attól mert még ledagattodztam, nem mondtam hülyeséget, úgyhogy nem kéne lepontozni, kedves 3-as.


Én is szeretem a csokit, mégsem tömöm magamba kétpofára. A mértékletesség, gondolom nem mond neked sokat, kedves kérdező.

2014. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit csináljál? Fejezd be a zabálást és normális ÉTELEKET egyél!

Most meg hányjál egy jót, legalább nem marad benned az a sok cukor. Utána meg húzzál le a gyógyszertárba és méresd meg a vércukrodat (ingyen mérik).

2014. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem éhgyomorra mérték...és az orvos nem mondta hogy gond lenne.
2014. júl. 9. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy pici szódabikarbónát vegyél be egy nagy pohár vízzel, attól jókat büfizel és egy kicsit könnyebb lesz a gyomrodnak utána. Vagy ha van otthon jó kis házi pálinka, abból egy-két kortyot igyál, még ha utálod is, de nagyon hasznos tud lenni. Jobbulást!!!
2014. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!