Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent vagy Mam márka a nagyobb...

Avent vagy Mam márka a nagyobb? Melyik a jobb? Cumisüvegben, cumiba, tányér +evőeszközben, mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Mam-mot használok és elégedett vagyok vele. Van cumi,cumisüveg,fogkefe cumilánc stb. A második babámnak is ezt a márkát veszem. Aventot nem próbáltam.
2012. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem most lassan 9 hós a kicsim és az összes cumija avent-es, viszont az összes cumisüvege mam-os, az etető, itatópohár. mást nem is fogad el. szerintem mind a kettő nagyon jó minőség.
2012. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az összes cumisüveg Avent volt, a csőrös itató MAM. Mindkettőt szereti a lányom, szerintem egyformán jó minőség mindkettő. Cumiból 6 félét próbáltam, egyiket sem fogadta el a lányom.
2012. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kislányom és a MAM-os termékeket szereti. Cumisüveg és cumi is. Aventet is vettem még terhesen, mert sok helyen azt "sztárolták", de csalódtam. Kislányom nem szerette és a Mam-os vált be, amikor abból evett nem fájt a pocija. A Mam-ost véletlenül próbáltam, mert mellszívót vett a férjem Mam-ot és ahhoz volt 2 cumisüveg, utána is olyat vettem.
2012. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,mindeninek ment a zöld kezecske :)
2012. márc. 24. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Aventos cuccok lányomnál nem váltak be. Csöpögtek, sárgultak, nem volt jó.

Mamot nem próbáltam, de sokan ajánlották.

2012. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sumergo ***** válasza:
Nekem van mindkettőből (pohár, cumi,tányér). Egyikkel sincs gondom. Cumisüvegünk csak Aventes van, de azt sem próbáltuk ki, úgyhogy cumisüvegről nem tudok nyilatkozni.
2012. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenünk Avent- os. Cumisüvegek, sterilizáló, cumik, itatópohár, üvegmosó, tányérak, (annak idején mellszívó),stb.. Nagyon meg vagyok velük elégedve, a Mam- ot nem próbáltam.
2012. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aventes csak cumink volt, de azt nem szerette a fiam, üveget alappból Mam-osat vettem, és cumiból is az vált be.
2012. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MAM. Aventot nem próbáltuk, de a MAM nagyon bevált. Cumisüvegek, cumik több méretben. :)Az anti-colic üveg nagyon jó! Cumiláncunk is MAM-os. Van jópár rágókánk is, azok is szuperek. Már fogkefénk is van, csak fogunk nincs.:) 8 hós.
2012. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!