Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet magas a pulzusom?

Mitől lehet magas a pulzusom?

Figyelt kérdés

A vérnyomásommal minden rendben, tökéletes, azonban a pulzusom évek óta magas, általában 100 és 120 között mozog. Most elkezdtem a kreszre járni, ahol jött a doki, megmérte a vérnyomásom, először azt hitte izgulok, mikor mondtam hogy nem és miért mondja ezt, akkor mondta, hogy mert magas a pulzusom, mire elmondtam, hogy mindig az, amire azt válaszolta, hogy érdemes lenne kivizsgáltatni. Tudom, el kell menni orvoshoz, el is fogok, de előtte érdeklődnék, hogy mitől lehet magas?

19/L



2014. júl. 9. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja szívprobléma, pajzsmirigy-túlműködés, vérszegénység, elhúzódó gyulladás, stressz, edzettség hiánya, ki kell vizsgáltatni az okot, menj el a háziorvoshoz.
2014. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenképpen el fogok menni.
2014. júl. 10. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
kezdj el normálisan táplálkozni, sportolni. Hogyha nem segít akkor orvos. Bár szerintem ez az emberek 90%-nak beválik. ;)
2014. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportolj!!!!
2014. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sportolok, versenyszerűen röplabdázom és táncolok, szóval biztosan nem ez a gond.
2014. júl. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!