Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Combomon és a térdem közelében...

Combomon és a térdem közelében több vérömleny jellegű 2Ft nagyságú folt keletkezett a héten. Mitől lehet ez? Menjek orvoshoz? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Vörös és kék de nagyon, ha megnyomom fáj olyan mintha megütöttem volna de nem. Amikor múlik el zöldes sárgás színü. 31 éves nő vagyok van egy 8 hós babám aki 9 kg egész nap emelgetem ez is lehet az oka? Vagy komolyabb?
2010. jan. 8. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy aspirint,és menj a dokihoz,most.
2010. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. jan. 8. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vok.Én nem mondom,hogy trombózis,de lehet az is.Ilyen esetben pedig az aspirin oldja a rögöt,és a dokinak pedig fel kellene írnia egy vérhígítót.De megint mondom:én nem láttam,de benne van a pakliban,mert amit leírtál arra is utalhat.
2010. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen állandó tevékenység közben nyomás éri azt a helyet. És azért vándorol, mert a fájdalom miatt, mindíg máshova teszed azt a bizonyos valamit. Lehet szék, asztalka, babafürdető, varrógép. Bármi. És csak később kékül meg. Ezért nem vetted észre eddig.
2010. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is allando beverzesek vannak a labamon,beutes nelkul,csupa foltok mindig a labaim, es a multkori annyira fajt ,hogy az nem igaz egy hetig,mar a jarastol fajt,megsem lettem trombozisos!!!A trombozisnak mas tunetei is vannak,peldaul nagy duzzanat!21/L
2010. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintem sem trombózis mert az lábdagadással és egyébbel is jár, meg nagyobb felületen lenne akkor vörös. Persze utána néztem ennek is.

Fájni nem fáj észre sem veszem csak látom. Csak ha megnyomom az ujjammal erősen akkor fáj.

Mindenesetre hétfőn megkérdezem a dokit.

Várok még válaszokat ha van ötletetek.

2010. jan. 8. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,csak jót akartam,és én sem írtam biztosra.Látatlanba nem is lehet.
2010. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg gyulladt visszér?

Szerintem lássa orvos.

2010. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

19:24-es!

Nincs miért bocsánatot kérned.:)

Nem irtál butaságot és csak segíteni akartál. Azért írtam hogy én is utána néztem de nem hiszem hogy az.

Köszi!

2010. jan. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!