Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm fekete tangáján...

A barátnőm fekete tangáján fehér folt keletkezett közösülés után. Nem védekeztünk és nem is élveztem el csak miután kihúztam a hímvesszőmet. Mi lehet az a fehér folt, és hogy okozhat-e terhességet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
örömkönny ember! És okozhat terhességet csak kicsi rá az esély.
2011. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha az örömkönny tőlem származik, akkor állítólag a terhesség esélye egyenlő a nullával [link] ezek szerint.Csak kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is mert nem szeretnék még gyermeket, csak később. 18/F
2011. szept. 25. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha betetted, és nem védekeztetek akkor jelentős esély van rá hogy terhes lesz. Basszus, 18 éves vagy, nincs annyi eszed hogy gumit húzz!!! Vegyetek 72 órás tablettát, de sürgősen, ha nem akarsz apa lenni. A barátnődnek meg üzenem, hogy neki is lehetne több esze.
2011. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó ég, tényleg egy pszichológusnak hiszel ebben a kérdésben?


Ne tedd, inkább védekezz MINDIG!


Kicsi az esély, de az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség.


Mindig erre gondolj, mielőtt védekezés nélkül bedugod!

2011. szept. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el ,hátha segít a fogamzásgátlás választásában:

[link]

Azt is biztosan látni fogod,hogy a megszakításos védekezés nem túl jó az index szerint.

2011. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előttem szólokhoz csatlakozom

A kérdésedre is legyen válasz:

Ugye jóesetben a nők nedvesednek a szexuális izgalom hatására, az a nedvesség nem feltétlen átlátszó. sőt, a nőknek van természetes folyásuk is, de ugye lehet az előváladékod keveredve az ő váladékával...ennyi, amúgy szeretkezés után nekem is mindig van iylen, ha nem tusolok le utána (sőt még ha igen úgy is előfordul)

Úgy emlékszem valamennyi úgy is volt, amikor óvszerrel védekeztünk...

100 megszakítással védekező nőből 1 év alatt 35 teherbeesik...

Úgyh így játssz 3 ember életével.. (baba, bnőd és saját magad)

24/N

2011. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!