Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos hányingerem van ha...

Xilon kérdése:

Folyamatos hányingerem van ha nem otthon vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha iskolában vagyok, vagy valahol szórakozni elég sokszor fog el hányinger/szédülés. Ha hazaérek és leülök a gép elé egyből jobb lesz. Vért vettek, laktoz/glutén érzékenységre gyanakodtak, de egyik se jött be. Függő vagyok és azért leszek rosszul mert valami tudatalatt arra késztet hogy hazamenjek? Vagy a számitógépes dolog csak figyelemelterelés miatt válik be? Nagyon kéne segitség, mindenki kitagad emiatt. 14/F

2014. júl. 18. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Ez egy tipikus pszichoszomatikus (lelki eredetű pszichés) betegség. Ha gyógyszeres kezelést akarsz, én a Daedalon-t ajánlom, ez egy jól bevált hányingercsökkentő, utazási émelygésre ajánlják, de ezesetben is beválhat. Másik hivatalos út a pszichológus, aki viszont sok agresszív gyógyszert felírhat, amiket nem feltétlenül kell beszedni, mert hosszabb távon károsak lehetnek (orvostanhallgatóként nem ajánlom).


Alternatív módszerként próbáld ki az agykontrollt vagy fordulj hipnotizőrhöz.

2014. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem ez iszonyúritkán történik meg,eccer majdnem belehánytam a balatonba :D

véleményem szerint ez akkor történik meg amikor hosszú ideig izgulsz valami extrém dolog miatt.

Az én megoldásom hányingerre a kóla,iszol pár pohárral,és a hányinger megszűnik.Egyébként azt hittem hogy ez csak nálunk van,mint családi vonás

2014. júl. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!