Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg nem probléma az...

Tényleg nem probléma az alacsony vérnyomás?

Figyelt kérdés

18 éves leszek 2 hónap mulva. Észrevettem, hogy néha nagyon rosszul vagyok,elfeketedik előttem minden és szörnyen fáj a fejem.Néha már csak ugy érzem,mintha álmodnék.

Megmértem a vérnyomásom : 80/54 volt.. a pulzus pedig 62

Utána kérdezgedten ,,,és állitólag az alacsony vérnyomás nem probléma...szerintetek sem kell miért aggódnom?


2014. júl. 18. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem okoz problémát, akkor nem baj.

Nekem 90/55 a normális. 120/80-nál magas vérnyomásos tüneteim vannak.


De ha te rosszul vagy, akkor nyilván valami gond van, nem? Igyál egy kávét, és menj el orvoshoz.

2014. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ittam kávét,, attól jobban voltam,,, de este megint megfájdult a fejem,,, régen nem ittad sok folyadékot ,,, egy nap 0,5 liter nem volt meg,,,gondoltam, hogy az a probléma..de az utóbbi időbe már sokat iszok.. minden nap a 1,5- 2 liter megvan.. Ma pl .több mint 3 liter megvolt
2014. júl. 18. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szimplán nem bírod a kánikulát. (Bár nem tudom, hogy most milyen az idő ott.) Én a nagy melegben szoktam szédelegni. Kitágulnak az erek, és csökken a vérnyomás.
2014. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt az utobbi napokban minden delutan vihar van
2014. júl. 18. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj vele orvoshoz, ennyire alacsony vérnyomás, főleg ha tüneteket okoz, már baj.
2014. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!