Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés, egyben hányinger,...

Szédülés, egyben hányinger, rossz közérzet, foltokban látás, láb elgyengülés mire utalhatnak ezek?

Figyelt kérdés
mostanában elég gyakran előfordulnak velem ezek a dolgok, legfőképpen a reggeli és a délelőtti órákban. volt már valakinek hasonló?
2014. júl. 21. 11:15
 1/4 anonim válasza:
Velem is ugyanez van már több, mint 1 hete lassan..:S
2014. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alacsony vérnyomás okozhatja. Igyál reggelente egy csésze kávét, az kicsit feljebb tornázza a vérnyomásodat.
2014. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a nagy meleg is, főleg ha alacsony a vérnyomásod (nekem is az) , nekem azt javasolta az orvos,hogy ilyenkor igyak, kávét, kólát, de ezenkívül is sok folyadékot! Egyébként nekem le szokott esni a vércukor szintem ,az ugyanezekkel a tünetekkel jár, de nagyon erősen,hogy kénytelen vagyok leülni,és amíg nem ettem nem múlnak el a tünetek.
2014. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Velem is ugyan ezek fordulnak elő, multkor is azthittem elájulok le kellett ülnöm...nekem elég alacsony a vérnyomásom azt suliban mondták is mikor megvizsgáltak 90 vagy 95 volt és azt mondták, hogy elég alacsony, meg még meleg is van biztos az is.(az a furcsa h csak reggel vagy délelőtt vannak ezek, meg kajálok is nem tudom mitől) köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!