Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rossz a memóriám. Van...

Nagyon rossz a memóriám. Van erre valamilyen gyógyszer/készítmény, ami segíthetne?

Figyelt kérdés
Amit ma reggel elmondtak nekem, már délben elfelejtem. Engem nagyon zavar és látom, hogy már a környezetemet is kezdi kiborítani... Miért lehet ez? 19 éves vagyok, nem gondolom, hogy ez természetes. Van erre valamilyen gyógyszer/gyógynövény/készítmény, ami segítene?

2014. júl. 21. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Először ki kellene deríteni, hogy mi áll a háttérben, betegség okozza-e egyáltalán.

[link]

2014. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Omega 3-at vagy Vegepát tudok javasolni, azaz halolajat.
2014. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mindenképp menj orvoshoz, én elsőkörben vashiányra gondolok, nekem is volt, és ugyanilyen problémáim voltak, plusz mellette 20 órákat aludtam 1 nap.

A Memorilt időseknek szokták felírni, nem 19 éves felnőttnek való, az Omega 3 sem megoldás.


Jobbulást!

2014. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Orvos-Általános vérvétel-Vasat,Magnéziumot nézesd meg.

Nekem hiányom volt mindkettőből és olyan voltam mint a mosott kaki :D


Endokrinológiai vérvétel-Hormonális vérvétel.


Multivitamin.


Gyógynövények-Ginseng-Ginko Biolba-Gotu kola-Brahmi

2016. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!