Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vettetek már olyan gyógyszert...

Vettetek már olyan gyógyszert ami "helyettesitő" készitmény?

Figyelt kérdés

Huma-pronolt szedek, reggel, ma kiakartam váltani erre közölték 2 gyógyszertárban is hogy hiánycikk!

Nem volt mit tenni, elfogadtam a helyettesitő készitményét!

Megnéztem mind kettő receptét, s cégül is ugyanazok a "dolgok" vannak benne....

Volt már hogy más is elfogadta a helyettesitést?



2013. aug. 29. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve ha valami nagyon bevált. Ugyanaz a hatóanyag van a másikban is, persze, de még a dokim is mondta anno, hogy vannak jobb és kevésbé minőségi gyógyszerek. Ha csak a táplálékkiegészítőt nézem, van 1000 olyan összetételű termék mint a Proenzi, de nekünk egyik sem vált be annyira mint ez. Gyógyszereknél is elég sok ilyen van. Ha pedig valaki krónikus betegségre szedi, ott már nem célszerű (és általában nem is szeretik) helyettesíteni a beváltat ha nem muszáj.
2013. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
A hatóanyag még nem minden ugyanis a vivőanyagok is különböznek és arra is lehetnek olyanok akik allergiások valamelyikre. Magam is cseréltem már le gyógyszert de előtte itt a gyógyszer keresőben megnéztem vagy három négy kritériumát.Az ára lett számomra kirívó és találtam olcsóbb nekem megfelelő gyógyszert ugyan azzal a céllal forgalmazva.A dokinő nekem egyszer azt mondta hogy az újonnan forgalomba kerülőt is felírja de sokszorosa az évek óta forgalomban lévőknek.(kevesebb mellékhatás,koncentráltabb hatékonyság stb.) az újabb kutatások eredményessége és meg kérik az árát.
2013. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!