Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Székletszagú a szám?

Székletszagú a szám?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hogy mikor felbüfögtem egy kis kajadarabféle jött fel,mintha egy kenyérdarab lett volna,és hát ugye megnéztem mi az és rettenetesen széklet szaga volt,ez mitől lehetett? Most lehet hogy vicces meg azt hiszitek hogy csak poénból írtam,de tényleg igaz.
2014. júl. 25. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogak romlása miatt,az a kaja is a fogaid miatt olyan,meg mert valószínűleg nem mosol normálisan fogat.Vagy ha mosod,akkor nem jól és nem eleget.
2014. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést de nem büdös a szám!!! Csak az volt olyan szagú amit felbüfögtem.!
2014. júl. 25. 19:44
 3/6 anonim válasza:
akkor itt mi is a kérdés?:D
2014. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem ez a kép ugrott be erről. :D


[link]

2014. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogy miért volt olyan szaga a felbüfögött kajának.!?

Egyébként egy rossz fogam sincs.!!!!

Utolsó: szar vicc !!!!!

2014. júl. 25. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyen szagot olyanoknál lehet érezni szájszag formában, akik régen ettek és üres a gyomruk. szerintem te is ezt a szagot érezted.
2014. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!