Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az szerintetek,...

Miért van az szerintetek, hogy kiszáradva érzem magamot, és mintha le lennék rozsdásodva? , nem tudok hizni se, szinte minden porcikám ropog pld a nyakamot ahogy forgatom körbe, és az egyhelyben ülést se birom sokáig,

Figyelt kérdés

mit tudnátok ajánlani? én pld az izületekre gondolok.

a heréim is szinte mindig felvannak huzodva,mintha ki lenne száradva az egész testem,mozgászegény nem vagyok.



2014. júl. 31. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért? Nem iszol elég folyadékot?
2014. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

: az agy jelzi a kiszáradást, amikor fáradtnak érzed magad és nem végzel kielégítő munkát, vagy az első dolog, amit reggel teszel, hogy ki akarsz kelni az ágyból, de fáradt vagy és nem bírsz – ez a kiszáradás jele.


És ott van még a düh, a hirtelen reakciók, a depresszió – ezek mind a kiszáradást jelzik, vagyis az agy kevés energiát kap, hogy megbirkózzon az információval és cselekvéssé alakítsa.

Azután a testnek van „aszály programja” is, melyeket úgy hívunk, hogy allergia, magas vérnyomás, cukorbetegség, immunbetegségek.


Az „aszály program” annyit jelent, hogy be kell tömnöd a lyukat ott, ahol a test a vizet elveszíti. A víz a test legprecízebb alapanyaga, és amikor több megy ki, mint jön be, akkor a test ezt észreveszi. Mivel a test egy intelligens alkotás bekapcsolja az „aszály-program”-ot, és allergia formájában jelzi a kiszáradást, ugyanis az a rendszer, amelyik a vízháztartás egyensúlyáért felel elnyomja az immunrendszert, ami a védekezésért felel. Ez egy szimpla energia- hasznosítási helyzet. Utána kap az ember asztmát.

2014. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!