Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamint vagy gyogyszer...

Milyen vitamint vagy gyogyszert ajánlanátok fáradtságra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fáradtságra, kimerültségre szeretnék gyogyszer vagy vitamint. Ez nem olyan fáradtság ami csak mostanában van, ez már kis korom óta meg van. Így hogy elkezdtem dolgozni csak erősödött, kimerültséggel párosult és idegesebb is lettem. Elég lassú vagyok emiatt, várom az ötleteket, köszi.



2014. aug. 4. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Datolya turmix. Veszel kimagozott datolyát egy csomaggal, bedobod a turmixgépbe, adsz hozzá zabtejet vagy mandulatejet és leturmixolod. Kitűnő reggeli. Eléggé édes az íze, de ez ne zavarjon meg. (hízni sem fogsz tőle, én rendszeresen fogyasztom már hónapok óta de egy grammot se szedtem fel, viszont szebb vagyok tőle). Ugyanígy banánból is szuper turmixot tudsz készíteni. Tele vannak vitaminnal, feltöltenek, élénkítenek. Ha még ráakarsz tenni egy lapáttal akkor Rossmann ban kapható ginseng tablettát még szedj hozzá. Ja és amióta fizikai aktivitással járó munkát végzek, azóta is sokkal energikusabb vagyok, szóval a sport segít.
2014. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Idegessegre: magne B6

Altalanos kozerzetre: Dr. Lenkei multivitamin

2014. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már régóta tart, lehet érdemes lenne egy általános labort kérni, vashiányra figyelve.
2014. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csináltass egy vérképet, mert ez vashiányos vérszegénységre utal. Háziorvos ad beutalót, a vérvételt megejtheted munka előtt (már átlagos munkabeosztásnál) szóval nem nagy grimbusz. Vehetsz rá vény nélküli vastablettát, de mivel túladagolható a vas, ezért azok maximum állapotfenntartásra jók, valószínűleg valami ütősebb kúrára lesz szükséged.

Mellé nagy dózisú c vitamin és a koffein hanyagolása (csökkenti a felszívódást), egészséges, vasban és vitaminban gazdag táplálkozás és urambocsá' némi mozgás hihetetlen jót tud tenni.

A kimerültségre meg tényleg próbáld meg a magne-b6-ot esetleg szedj valami szimpla multivitamint és béres cseppet.

2014. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, volt nemrég labor, nincs vashiányom, minden rendben.
2014. aug. 7. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!