Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Fáradtságra milyen meditációt...

Fáradtságra milyen meditációt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
0-24 órában dolgozok 1 boltban , és csak 3 naponta van váltás tehát 3 napig folyamatos melóban vagyok. Segítsetek lécci valamilyen meditáció fáradtságra vagy valami létezik ? Már itt a gyk-n olvastam olyat hogy 1 meditáció fel ér egy 12 órás alvással... Na ezt meg kérdőjelezném méghozzá nagyon szépen :P Mert ez hihetetlen... De ha mégis létezik ilyen vagy hasonló "FÁRADTSÁG"-RA írjátok már le lécci hogyan csináljam nagy szükségem van most a kedves komizókra :) 21/L
2011. júl. 13. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fáradt vagyok én rendszeres alszom. Nekem bejött, próbáld ki te is ;)
2011. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alvás. hidd el használ.
2011. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a munkahelyemen ülve aludjak el ?? Vagy ti ezt hogy gondoltátok ? Ki fejtenétek ? Vagy csak poén volt ? Mert nem tudom értékelni..
2011. júl. 13. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha álmos vagyok, bármikor bárhol elalszok. Ülve ledölsz az asztalra oszt jó éjt.
2011. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ezt hogy? 3 napig tul.képpen a boltban laksz? van jó meditáció, de ahhoz is minimum be kell csuknod a szemedet
2011. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Váltott orrlyukú légzés vagy**-légzés, ha úgy jobban ismered.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A passzív meditáció neked tökéletes lenne, de ahhoz is kell legalább 15-20 perc szabadidő.


Ha bármilyen technika segítségével alfa szintre mész, ott képzelj el egy helyet, ahol jól érzed magad. Ez lehetőleg ne egy disco vagy koncertterem legyen, hanem valami ahol meg tudsz nyugodni és képes vagy a lazításra. Ez lehet egy kitalált hely is ahol még nem is jártál lényeg, hogy tudj lazítani.

Ha ez megvan, nincs más dolgod mint ott lenni, de teljes tudatoddal. Érezd a talpad alatt a talajt. Érezd, hogy milyen: Homokos, vagy sziklás? Kavicsokon állsz vagy esetleg vízben?

Érezd a levegőt az arcodon: Milyen a levegő, hideg vagy meleg? Fúj a szél, vagy áll?

Ha megfogsz valamit, érezd milyen a tapintása és érezd az illatokat is mellé. Ha ez megvan, érezd jól magad az új, személyes teredben.


Mielőtt kijönnél erről a helyről, mond el, hogy "Miután kijövök alfából, sokkal fittebb és vidámabb leszek! " Vagy valami hasonlót a saját szavaiddal. Ezután csak érezd a pozitív változásokat.


Még valami: Nem árt ha egy telefont vagy órát beállítasz, hogy csörögjön 15-20 perc után, mert az elején könnyen áteshetsz meditatív szintről alvásba.

2011. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!