Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha napok óta nincs...

Petrus1882 kérdése:

Mit tegyek ha napok óta nincs székletem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, napok óta nincs székletem, vettem be hashajtót a múlthéten, de attól sem tudok elmenni nagy WC-re csak 2nap után, görcsöl a hasam, személyi edző vagyok, így a minden napi mozgás megvan, és egészséges ételeket, rostokat eszem.
2014. aug. 4. 13:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt, még ingert sem érzek, hogy "ki akarna jönni"
2014. aug. 4. 13:15
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Valószínűleg nem volt elegendő a folyadék bevitel ezekben a hőségnapokban, ilyenkor fokozott a víz visszaszívás a vastagbélből. Egyszerű beöntés, ami a kézi zuhannyal is elvégezhető a zuhanyrózsa lecsavarása után.
2014. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
56%
Ha idáig nem volt ilyen panaszod,akkor szerintem irány az orvos! Hány éves vagy?Ha nem múlik el akkor tényleg menj orvoshoz,amúgy velem is volt már ilyen ,de nekem hamar elmúlt így nem kellett orvos..Azóta nem is jött megint elő! :)
2014. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A sok rost mellé sok folyadék is kell vagy bentragad.

Nem ezzel lehet a gond?

2014. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem pedig ne próbálkozz otthon ilyen zuhanyzós trükkökkel ,inkább beszélj orvossal! Anyumnak pajzsmirigy alulműködésével voltak ilyen tünetei ,egyik napról a másikra!
2014. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Andizsuzsi ***** válasza:

"ami a kézi zuhannyal is elvégezhető a zuhanyrózsa lecsavarása után"


Ezt ugye nem gondoltad komolyan???

2014. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vegyél FABIANNI mályvateát és forrázd le, holnap biztosan lesz bőven eredmény. Ebben a melegben biztosan keveset ittál, besült a bélsár.


[link]

2014. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bizony a mályva a leggyorsabb és leghatékonyabb megoldás. Én annak idején a ginseng slim mályvás teáját ittam.
2014. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a folyadék bevitelt sem hanyagoltam el, nagyon sokat ittam, főleg a hőségben. 39éves vagyok
2014. aug. 4. 14:56
 10/13 anonim válasza:
A 3 as és az 5 ös válaszoló vagyok,én még mindig úgy gondolom ,hogy orvos!! Jobb félni ,mint megijedni ,nem? Lehet ,hogy ez csak egyszeri eset,de lehet hogy valami van a háttérben
2014. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!