Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha napok óta...

Mit tegyek, ha napok óta nincs székletem, és ez a megszokott nálam? 13/L

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, heti max 4x megyek "nagy wc-re", de előfordul hogy 2x. Sokat iszom, napi 1,5 litert, plusz sportolok (fél óra vagy több torna egy nap). Ami elősegítheti az az édességmániám, napi 1 csokit megeszek, vagy 2 szelet sütit, de ez csak az utóbbi időkben jött elő, viszont ez a folytonos szorulás előtte is megvolt.

2014. febr. 6. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az anyagcseréd, ez van. Nem kell aggódnod miatta.:)
2014. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok gyümölcsöt és zöldséget egyél!
2014. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van ilyen, semmi komoly!:)

Nyugi!:)13/L

2014. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaa, igen, azt elfelejtettem írni, hogy növeltem az elmúlt időkben a zöldség-gyümölcsfogyasztásom mennyiségét.
2014. febr. 6. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, ne tégy semmit. Minden embernek megvan a maga ritmusa, és ez nagyon változó különböző emberek között.


[link]

2014. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrátokat hagyd el, amennyire csak tudod.A táplálkozásod többi része jónak tűnik. Egyél napi 2-3 alkalommal magnéziumot.
2019. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!