Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok nagyon sokat? (...

Miért izzadok nagyon sokat? ( bovebben lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problemam hogy nagyon sokat izzadok. Fel megyek 25 lepcso fokot, es mar 1 liter izzadcsag csopog a fejemrol. Télen roviduujju is teljesen vizes rajtam, foleg a honom alatt. Ha alszok akkor is izzadok, van mikor az ágy matracot is ki kell tenni száradni. Régen akár tél vagy nyár van, vonatban elaludtam felkeltem es mintha egy vodor vizet boritottak volna rám. Elég zavaró és kellemetlen, kérnék pár segítõ választ, köszönöm

2014. aug. 4. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Barcsak tudnek erre valami megoldast. Ugyanezzel a problemaval elek enis. Csak nekem a hatamrol omlik a viz. ha mar kicsit gyorsabban setalok mar erzem hogy csorog vegig a hatamon. Nagyon ciki. :/
2014. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egy betegseg amivel egyutt kell elni. Lattam errol egy musort a lifenetwork-on. Ott is z volt a baja a betegeknek. Van aki az arcan izzadt, van aki a honaljanal stb. A nevet sajnas mar nem tudom.:/
2014. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!