Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mitől vagyok...

Szerintetek mitől vagyok ennyire ENERGIKUS?

Figyelt kérdés
az a problémám, hogy egyfolytában tele vagyok energiával, és szinte sosem fáradok el, és hogy nagyon nehezen tudok elaludni. ez miért van? nem iszom kávét, energiaitalt sem, nem szedek gyógyszert sem, alkoholt sem, akkor meg mitől lehet ez? hogyan tudnám elfárasztani magam?
2010. jan. 12. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
És ez mindíg így van, vagy váltakozik rossz hangulatú időszakokkal?
2010. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindig!
2010. jan. 12. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem, hogy gond van. Ellenkező esetben erre gondoltam volna:

[link]

2010. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De jó neked,biztos még fiatal vagy nagyon,ezért is.18 évesen én is hasonlóan éreztem magam,még a 3 műszak sem viselt meg.Eltelt 10 év és hát néha az ellenkezője.
2010. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát cimbora ez nem probléma, hanem áldás :)

Gyúrj sokat, ha délután nyomod könnyen el is fogsz tudni aludni. Ha lány vagy akkor meg valami kardio edzést javaslok. Van egy tippem, h fiatal vagy még, de ne félj, pár év és bele fogsz fásulni a dolgokba jó eséllyel. :P Kívánom, h ne így legyen!

2010. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!