Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány kg-nak kell lennem...

Hány kg-nak kell lennem MINIMUM, ha 15 éves vagyok és 160 cm?

Figyelt kérdés
Én azt hiszem hogy már kórosan sovány vagyok. És hiába eszek sokat, nem fog rajtam. Tavaly voltunk orvosnál, azt mondta minden rendben és hogy csak alkatilag vagyok ilyen sovány amennyi. Egyébként anyukám is sovány, de annyira hogy az még normális.

2014. aug. 9. 18:07
 1/5 anonim válasza:
45 körül
2014. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adjak pár kilót magamból?
2014. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

45 alatt már kóros soványságról beszélhetünk a te esetedben. Ha a súlyod 45 és 50 kg között van, akkor vékony vagy, de nem vagy kórosan sovány, ha 50 és 55 kg között van, az teljesen jó, normál testsúly, de még ha 55 és 60 kg között vagy, az is belefér a normál kategóriában, nem vagy kövér.

Viszont az is sokat számít, hogy mennyire vagy hozzá izmos, milyen a csontozatod, vagyis mi a zsír és mi az izom pl. rajtad.

És ha táplálkozol rendesen, csak ilyen típus vagy, hogy bármit és bármennyit ehetsz, nem hízol meg, akkor az is normális, hisz az meg már genetika. A lényeg, hogy ha vékony vagy, akkor már ne akarj fogyókúrázni, mert az már a nem jó kategória.

2014. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

fogyókúra soha az életemben megnem fordulna az eszemben!

Utolsó, akkor én kórosan sovány vagyok :(

2014. aug. 9. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
én 170cm vagyok és 52kg. 170 centihez 50kg és 65kg között van az ideális súly.Akkor a 160 centihez gondolom olyan 45-55kg között.
2014. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!