Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tobb mint negyed oraig fajt a...

Tobb mint negyed oraig fajt a szivem, de miert? 14L

Figyelt kérdés

Sokszor faj, havonta legalabb egyszer, de 1-2 perc mulva el mult eddig mindig. Volt amikor annyi sem kellett.

De most az elobb maradt abba, tobb mint 15 percig folyamatosan fajt. Ha belelegzek akkor sokkal rosszabb, probaltam felulni is, de akkor meg meg sokkal jobban fajt.

Anyanak szivritmus zavara van, nem durva amolyan "jo indulatu". Azt mondta biztos nekem is az van azert faj.

De ez eleg zavaro. Szerintetek menjek orvoshoz?


2014. aug. 10. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a szíved fájt és nem mondjuk a mellizmod görcsölt, vagy ilyesmi?
2014. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bal oldalt ,kicsit mintha a mellem alatt fajt volna, de aztan vegulis szinte az egesz mellemre "kiment" a fajdalom. Mar felultem, d meg mindig vissza-vissza jon, de gyengen.

Nem tudom ez szamit e de sokat faj a fejem es szedulok is gyakran.

2014. aug. 10. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott szívtájékon fájdalom jelentkezni, ez a vashiány jele is lehet. Ha emellett szoktad gyengének, fáradékonynak is érezni magad, akkor valószínűleg ez lehet a háttérben. Érdemes lenne kérned egy beutalót és megnézetni.
2014. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre is. Mar fel eve gyozkodom anyat hogy menjunk el vervetelre, de nem akar elmenni merthogy, semmi ertelme.

Meg napi 10 vagy annal tobb ora alvas utan is faradt vagyok es teljesseggel hasznavehetetlen.

Koszi a valaszt.:)

2014. aug. 10. 00:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el érdemes megnézzetned magad! Már nem azért de pont az ilyen felelőtlen minden tudó szülő miatt szokott nagyon baj lenni! Ö se orvos nem tudhatja mi a bajod.
2014. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!