Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzem magam gyengének?

Mitől érzem magam gyengének?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 napban többször is erősebb behatás érhette a fejemet (nekimentem a vonatajtónak egy nehéz bőröndöt cipelve, ahonnét visszapattantam, ez után jelentkezett olyan tünet, mintha "bedagadt" volna az agyam (feszülés a fejen belül, zsibbadás, fejfájás), tegnap de. remegtem, ma pedig fejfájással ébredtem, és reggel le akartam csukni a mosógép tetejét, de hátrébb lett tolva és jó erősen nekivágtam a szekrény ajtajának, megint feszülés, fejfájás, keletkezett, enyhe hányinger is + bizonytalanságérzés, és megint elkezdődött a remegés. Elég gyengének érzem magam. De: amint beszélek valakivel, elmúlik ez a gyengeség (egyedül vagyok itthon). Lehet ez stressz? A másik ok amire gondolni tudok, hogy hetek óta 3-5 órákat alszom naponta és már nagyon ki lehetek + hétvégén sem tudom kipihenni magam, állandó rohanásból áll az életem. Szerintetek az agyi érintettség (esetleg agyrázkódás), vagy a stressz + a kialvatlanság lehet az oka? Ilyen tünettel nem akarok a Balesetire elmenni még.
2014. aug. 10. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az agyrazkodas tünetei az ütest követoen szinte azonnal jelentkezik.próbáld meg kipihenni magad mert lehet hogy tényleg attól van vagy esetleg a stressztől de ha egy héten belül nem múlik el menj orvoshoz.
2014. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meg azt hozza tenném hogy ha enyhe agyrazkodasrol vann szó további tünetek a homályos latas, fül csenges, memória zavar

És rossz kozerzet

2014. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az előbb beszéltem az apukámmal, hogy nem tudok elmenni hozzá meglátogatni, mert gyenge vagyok, a telefonom a töltőn volt, és hátra akartam dőlni (feküdni), de hirtelen visszapattantam, mert nem akartam, hogy elszakadjon a zsinór, szóval most megint elkezdett a fejem fájni, és mintha megint feszítene belül, pedig már bevettem egy Algopyrint is reggel. Ezek tényleg olyan esetek, amiket komolyan kellene vennem szerinted? Vagy lassan hipochonder leszek? Ráadásul ma még vissza is kell utazzak vonattal, úgyhogy pihenni biztosan nem tudok ma.
2014. aug. 10. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a két tünet van és kezd enyhülni akkor nincs gond de ha egy héten belul sehogy se múlik menj orvoshoz.

És nyugi ettől még nem leszel hypochonder hiszen mindenki fél a betegségektől egy minimális szinten.

2014. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem kérdezni, hogy iszol elég folyadékot mert ha nem akkor is elofordulhatnak ezek a panaszok
2014. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem odafigyelni a folyadékbevitelre, de lehet, hogy többet kellene (ált. 2,5 l). Inkább a gyengeség aggaszt, és a fej "feszítése", most ahogy a monitort nézem, olyan, mintha nagyon picit szédülnék is.
2014. aug. 10. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak a mai napod ilyen és holnapra jobban leszel.velem is elofordul, hogy egész nap fáj a fejem igaz szédülés nem de lehet, ha nem figyelsz rá elmulik.

Jobbulast

2014. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Most már nem érzem a szédülést, és a fejem sem fáj úgy. Lehet, hogy ez tényleg nem az én napom. Minden jót Neked is!
2014. aug. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!