Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Suliban vagyok, és otthon...

Suliban vagyok, és otthon hagytam a vizesüvegemet, így ma még nem ittam. Eleinte nagyon szomjas voltam, de mostanra nem érzek annyira szomjúságot, viszont irtó gyengének és fáradtnak érzem magam. Ez lehet a nem-ivástól?

Figyelt kérdés
15/l, középsuli.

2014. febr. 5. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki vagy száradva. Vegyél egy fél literes ásványvizet ember, komolyan ennyi eszed van?
2014. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél vizet. Vagy ha nincs pénzed, nem tudom, ma hogy működik ez, de nálunk 10 éve a suliban még ingyen volt a csapvíz.
2014. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kiszáradás első jelei.
2014. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most értem haza, ittam és jobban vagyok.

Pénz nem volt nálam. Csapvíz?

Ember, itt az iskolában a csapok olyan mocskosak, szutykosak, hogy az valami hihetetlen. Nem csak gusztustalan, hanem még bacikkal is tele van.

2014. febr. 5. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell értenem a kérdezővel.

Én egyszer akartam inni csapvizet,mert a vizesüvegem kifogyott.

Hát a víz ami a csapból jött pezsgett a sok klórtól és szürkés sötét színe volt,ittam belőle egy kortyot és még a hasam is megfájdult és mellé borzalmas íze volt.Nem tudom ki szeret vegyszereket inni de én biztos hogy nem,úgyhogy ha ilyen helyzetbe kerülnék inkább én is kibírnám(elméletben úgyis 3 napig bírjuk víz nélkül)

Vagy kérnék kölcsön pénzt/innivalót a barátnőimtől..

16/l

2014. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jajj, ne kényeskedjetek már! A csapvíz teljesen jó, semmi baj nincs vele. *-*
2014. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, akkor igyad, egészségedre.

De én pl nem szeretem a klóros-koszos vizet.

2014. febr. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!