Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy ez napszúrás? Mit tegyek, hogy ne jöjjenek a tünetek? Holnapra jobban leszek?

Figyelt kérdés
3-kor mentem el itthonról és elég sokat sétáltunk (két-két és fél órát kb) árnyékba, napon felváltva, de elég sok volt a nap. Hosszú sötétbarna hajam van, semmi nem volt rajta, vizet rengeteget ittam, bár kicsit szédelegtem (de az a melegtől volt, ilyenkor árnyékba is szédülök) Majd még nem haza jöttem, mert el kellett mennem a boltba 1-2 dologért, de oda már busszal mentem nagyon megfájdult a fejem és elkezdtem szédülni (viszont ez nálam kb. mindennapos, hogy elkap egy ilyen pánikroham az utcán). Most hazajöttem, nagyon fáj a fejem, szédülök, de már nem annyira, mint az utcán. Meg zavar a fény, (mióta utánaolvastam a napszúrás tüneteinek, szóval lehet csak bebeszélem ezt is) Vettem egy langyos zuhanyt meg bekapcsoltam a ventilátort. Nagyon félek, hogy jönni fog a többi tünet is, de főleg a hányástól. Nagyon éhes vagyok, de enni se merek és rettentően félek, hogy jön a hányinger és hányni fogok. OLyan furán érzem magam, gondolom a pánikolásom is rátesz. Szóval mennyi az esélye, hogy napszúrás? És ha az akkor biztos, hogy hányással fog járni? Neharagudjatok ilyenkor nagyon megijedek! Holnap pedig elutazok szóval igen jó lenne, ha nem lenne semmi bajom.
2014. aug. 10. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkodok, hogy akik napoznak, strandra mennek nekik se feltétlenül lesz bajuk. Meg mások is sétálnak ilyenkor az utcán. Tehát ilyen elven most akkor ki se tehetem a lábam, mert napszúrást kapok?
2014. aug. 10. 20:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Semennyi. De ajánlom, hogy keress fel egy pszichiátert, mert ha szedsz a pánikbetegségedre gyógyszert, akkor revideálni kell, ha nem akkor lehet, hogy szükség lesz a gyógyszer beállítására, vagy valamilyen más alternatív terápiára, mert ez beteges amit csinálsz.
2014. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!