Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokáig sportoltam, legfőképp...

Sokáig sportoltam, legfőképp a futás volt a kedvencem, minek következménye képpen erős vádlim lett. Annyira szégyellem a túlizmos, férfias lábamat, hogy sohasem hordok rövidgatyát, szoknyát. Mit tehetnék, hogy enyhítsem a látszatot?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom nem sportolt, de 13 évig népi táncolt, neki is erős, masszív vádlija lett tőle. Ne feszélyezd magadat, hiszen a sport által érted el. A masszív lábbak jobban bírják az állást is. Nyáron a lányom rövidgatyát is hord meg miniszoknyát, és a barna lábai nagyon szépen mutatnak. Télen is szoliztatja őket, de csak mértékkel.
2010. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na ezzel én is így vagyok. De én a mai napig eljárok futni. Vettem egy csizmát és alig tudom a cipzárját felhúzni.

A futás következtében az izmok összeállnak,erősödnek tehát Neked nyújtani kellene. Az egyébként is edzi az izmokat az izmok rugalmasságában segít.

2010. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Tudod elnevettem magamat, mert a lányomnak nem egyszer én húzom fel a cipzárat a csizmáján a vádlija miatt. De meg is kérdezem tőle, amikor felpróbáltad nem érezted egy számmal nagyobbat kellett volna venned.
2010. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen,ez a cipzár...nekem is meggyűlt már a bajom vele.Engem nagyon zavar,hogy ilyen izmos,némelyik fiúnak nincs ilyen alakú lába..Úgy szeretnék szép vékony nőies lábakat..sajnos erről már lecsúsztam:(

Tudom,hogy ezt dobta a gép,de miért pont nekem????

Ez olyan igazságtalan!!!

2010. jan. 14. 10:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja!És köszönöm szépen az eddigi válasokat!!
2010. jan. 14. 10:59
 6/8 A kérdező kommentje:
A z betű kimaradt..:)
2010. jan. 14. 10:59
 7/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A legtöbb férfi (onnan tudom, hogy magam is az vagyok), a lábait nézi meg először a nőnek. És hidd el, nincs szebb látvány, mint egy formás, izmos női láb. Tehát ne szégyelld, hanem büszkén mutogasd, nyugodtan hordjál szoknyát, vagy rövidnadrágot. Legfeljebb annak a néhány férfinek, akinek az őzikeláb tetszik (nem a szőrösre gondolok), nem fog megakadni a szeme rajta. Mennyivel jobb, ha valakinek remeg, lötyög a hús a lábán, vagy nincs is vádlija? Az én páromnak "nőies" lába van, de sajnos hiába próbálom rávenni, hogy kerékpározzunk, vagy sportoljunk valamit, hogy izmosodjon egy kicsit. De mikor megismerkedtünk, nem is ez volt a döntő szempont, mert különben Téged kerestelek volna.

Az a baj a nőkkel, hogy akinek kicsi a melle, az nagyobbat szeretne, akinek nagy, az kisebbet. Meg kellene békülni a saját testünkkel, végülis a sportot Te választottad.

Üdv.: zl

2010. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Zl!

Nagyon jól esett amiket írtál!Egész önbizalomépítő volt!!!Talán nyáron ki is próbálom majd a rövidgatyát...bár azért örülök,hogy tél van!:)

Abban is igazad van,hogy a futást én választottam,és a mai napig imádom..és a biciklizést is..épp nemrég vettem magamnak egy szuper jót..csak hogy végleg elvegyem a kedvem a szoknyától..

2010. jan. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!