Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen praktika van erős...

Marionaud kérdése:

Milyen praktika van erős torokfájásra?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem tudok venni,mert Belgiumban avgyok,és nagyon drága, orvos szintén kilőve.
2011. okt. 24. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Fokhagyma: a legjobb antibiotikum. C-vitamin a legjobb antioxidáns. Ebből ilyen időben akár 30-40e mg-ot is beszedhetsz naponta. Nem tudom, hogy ott van-e patikában aszkorbinsav por, az a legjobb.

Nagyon sok tiszta víz vagy szénsavmentes ásványvíz, legalább 3-4liter/nap. Emelett nem ártana valami komolyabb multivitamin, vagy Twinlab Daily One, vagy Scitec, gondolom ilyen ott is van. Illetve jó minőségű mézet is fogyassz. Ha ezeket csinálod, pár nap és kijössz belőle.

2011. okt. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Langyos sós vízzel öblögetés és gurgulázás, naponta többször.
2011. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mitől és mennyire fáj. Nekem egy erősebb torokgyulladásra semmilyen házi praktika nem segít, egyszer próbálkoztam, légcső- és hörgőgyulladás lett belőle. Akkor már inkább a torokgyulladásra vagyél olcsóbb gyógyszert.
2011. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, fokhagyma nagyon jó rá. Ha fáj a torkom, vajas fokhagymás kenyeret szoktam enni, és sok teát iszom hozzá. (kamilla)
2011. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!