Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már több mint másfél éve...

Már több mint másfél éve tompán fájdogál a bal oldalam a gyomrom környékén. Lehet hasnyálmirigy?

Figyelt kérdés
Voltam már vérvételen is tavaly áprilisban, előtte somatoinfrás vizsgálaton és nem láttak semmit. Mondtam a háziorvosnak is hogy itt fáj, de betudta a stressznek meg a gyomorégésnek. Meg se nyomkodta ha jól emlékszem. Azután kezdődött hogy megszültem a kisfiamat. Nem erős fájdalom csak engem zavar hogy miért érzem ott mindig a tompa fájást. Ja és gerincferdülésem is van. Volt valakinek hasonló?
2010. jan. 14. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A gerincferdüléstől, a rossz testtartástól is érezheted ezt a nyomást. Én ha sokat ülök a számítógép előtt a gerincemből érzek ilyen átsugárzó kellemetlen érzést a gyomrom körül. Lehet még pszichoszomatikus is a panaszod, mint amire az orvos utalt.(stressz) Mert a gyereknevelés sok stresszel és fáradozással jár.
2010. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!