Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hascsikarásra, puffadásra van...

Hascsikarásra, puffadásra van valami tippetek?

Figyelt kérdés
Cseresznyét ettem, az tehetett be. Nagyon szenvedek, durva hasmenésem is volt. Gyógyszerhez már nem jutok hozzá sajnos. Csak Rennie van, de az erre szerintem nem jó. Valami ötlet esetleg, hogy mitől lehetne jobb?
2014. aug. 15. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, cseresznyétől lehet. A rennie tényleg nem jó, igazad van. Az alma megfogja a hasad, az van otthon? Egyél egyet! Ha lereszeled, gyorsabban fel tudja dolgozni a szervezeted!

//Esetleg még kekszport tehetsz hozzá, úgy finomabb.//

2014. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy a banán is jó:

" A banán és az alma egyfajta oldható rostot, pektint tartalmaz, amely megköti a folyadékot a bélrendszerben, illetve lelassítja a széklet előrehaladását."

2014. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utólag is, már nem tudtam este. Végül hozattam citromfűlevél teát, az megnyugtatta a gyomrom. Enni nem tudtam volna semmit.
2014. aug. 16. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!