Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » REfluxnál puffadásra valami...

Fibbrizzo kérdése:

REfluxnál puffadásra valami gyogyszer?

Figyelt kérdés
A dokim irt gyomorsavlekötöt de akkor is puffadok ,Segitség sehova se mehetek mert álandoan puffadok meg szélgörcsöm van ,Aki hasonlo cipöben jár segitsen hogy neki mi segitett ...
2014. máj. 28. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem probiotikumot javasolt a doktornő, helyette minden este megettem egy natur joghurtot és persze az étkezéssel is vigyázni kell, megfigyelni, hogy mi okoz puffadást. Epéddel is lehet baj, nem tudom hasi ultrahangon voltál-e?
2014. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el gasztroenterológushoz és egyrészt kivizsgálnak, hogy mi okozza ezt a fajta puffadást és állandó szélgörcsöt és arra is írnak fel valamit.

Nekem a reflux diagnosztizálása után nem sokkal IBS-t (egyfajta bélmozgási zavar) állapítottak meg, így arra is szedek gyógyszert. És így semmilyen tünetem nincs, teljesen jól vagyok.

2014. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem ,igen voltam ultrahangon de semmit se találtak
2014. máj. 28. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A puffadásra szimetikon tartalmú gyógyszert kérj a patikában, vény nélkül is kapható. Aztán ki kellene tapasztalni, hogy mi okozza. A hüvelyesek? A hagyma? Vagy már a szénhidrátok is? És ezeket drasztikusan mérsékelni.

Jó ötlet a probiotikum, esetleg néhány napos léböjt kúra...

2014. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!