Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlotok? Megoldás?

Zsinga kérdése:

Mit ajánlotok? Megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barnulásról szeretnék kérdezni. Szóval a sztorim: Sosem voltam a barnulás híve úgymond, és nem is igazán akartam, de egy kis színt mindig akartam szerezni, de ezt is csak azért, mert mindig van olyan aki megszól a hófehér bőröm miatt, azért nem szeretek lebarnulni, mert nem is igazán tudok, mindig csak leégek és azt nagyon nem bírom.Olvastam, hogy a kakaóvaj segítségével könnyeben lehet barnulni erről tudtok valamit? Vagy a naptej véd a leégés ellen, de a bőr akkor lassabban is barnul? Az utóbbit, csak én gondoltam így. Szóval egy mondatban: Egy kis színt akarok szerezni, nemsokára strandra megyünk, és igen, egy kicsi színt akarok szerezni. Tudtok ajánlani valamit, hogy gyorsabban lebarnuljak. Mit ajánlotok, ha leégős típusú a bőröm? Köszi a választ előre is.

2014. aug. 16. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Csakis normális naptejet. Attól még ugyanúgy barnulsz, csak leégni fogsz nehezebben - de ha leégős a bőröd, akkor vigyáznod kell még így is.
2014. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és kakaóvaj nem véd kielégítően egy leégős típusú bőrt.
2014. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2014. aug. 16. 02:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hófehér. Én azt választottam, hogy lekoptattam a gyönyörű porcelán bőrömre károgókat!!!!:)

Nem érzem magam jól a napon.

2014. aug. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!