Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Babapopsitörlő kendő lenne a...

Babapopsitörlő kendő lenne a megoldás? Vagy mit ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés
Érzékeny a bőröm és nagy WCzés utána sima WCpapír kidörzsöli, az intim törlőkendő meg csípi, már nem tudom, mit csináljak :S Azért gondoltam a babáknak való törlőkendőre, mert az biztosan nagyon érzékeny bőrre van tervezve, vagyishát a babákéra. Szerintetek jó ötlet?
2011. febr. 27. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
probáld ki
2011. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és esetleg aki jártas ilyen termékek vásárlásában, meg tudná mondani, hogy árulják-e olyan kiszerelésben, amit magammal tudok vinni iskolába, és hogy körülbelül mennyibe kerül? És hogy esetleg melyik a legjobb?
2011. febr. 27. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos van kisebb kiszerelésben is, de ha kipirosodik a bőröd, és csip is vegyél a gyógyszertárban neogranormon krémet és kend be. Nagyon gyorsan helyrehozza, a babákra is használják.
2011. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oh, sorstárs :D Van babáknak való törlőkendő mindenféle kiszerelésben. Nekem a nagy itthon van a wc melletti polcon, a kicsi pedig mindig a táskámban. Lehet kapni ilyen 10-20 darabosakat nem sokkal nagyobb kiszerelésben, mint egy csomag papírzsepi. Csak nézz jól szét, mert elég brutális árakon van némelyik (főleg a márkásabbja).
2011. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta babapopsitörlőt használok :)

Kisebb kiszerelés: pl. a DM-ben lehet kapni pici Neogranormonos törlőkendőt - így nem kell kenőcsöt sem venned (ahogy előttem írták).

2011. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D És nem rosszabbak azok, amik nem márkásak?
2011. febr. 27. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:

DM sajátmárkása tökéletes,én is azt használok,legutóbb akcióban vettem a 20 darabosat 170 forintért,de itthonra a 100 darabos is párszáz forint

különbség az árában van meg a reklámozottságában


próbáld ki,megéri

2011. febr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. febr. 28. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!