Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mennyi pénzt lennétek...

Ti mennyi pénzt lennétek hajlandóak fizetni, egy órás masszázsért, amit szakképzett gyógymasszőrtől kaptok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt hiszem a kérdés világos. Ti mennyit lennétek hajlandóak áldozni egy órás gyógymasszázsra, amit szakembe végez (nem egy két hétvégés frissítő masszőr)?


Mondjuk 1. eset, ha hozzá kell elmenned

2. eset, ha házhoz jön


Köszi a válaszokat!



2014. aug. 17. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha én megyek örülnék ha nettó 3000Ft-ból megúszhatnám.
2014. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bibus26 ***** válasza:
Szakképzett, én megyek 15 000 Ft. 2 éve voltam, 3x, azóta sincs semmi probléma. Ő nagyon profi, ismert, kevésbé felkapott masszőr sztem 10ezerbe megáll.
2014. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6-7000 reális, ha én megyek, az olcsóbbak között olyanokat találtam, akik nagyjából elmennek, de mégsem igazán vagyok elégedett. Ha házhoz jön, az persze többlet.
2014. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit az előbb írtam, az Budapest. Nagyon függ a helytől!
2014. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Próbálok kitalálni egy árat, mivel ezzel foglalkozom (most kezdem a szakmát) és nagyon nagy a szórás árban....
2014. aug. 18. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vendéghez kell szabni, mert lehet valakinek heti rendszerességgel szüksége van gyógymasszázsra. Én Debrecenben 1400-at fizetek alkalmanként, ami 1-1,5 óra. Mozgássérülésem miatt hetente járok, mert tb alapon nem kapom meg azt a kezelést amire szükségem van
2014. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sajnos nagyon nagy a szórás. így nehéz belőni egy árat.


Utolsó válaszoló:

A személyre szabott árat ki tudnád fejteni?

2014. szept. 18. 14:27
 8/8 anonim válasza:

Ez jó volt. Pont én is erre lennék kiváncsi, de szinte semmi konkrét válasz nem jött a kérdésre.

Vidéken érdekelne az ár. Ott is a város külterületi részén , inkább falu és házánál végzi a gyógymasszőr.

Mi lenne a korrekt ár , tudja valaki?

Teljes test.

Fél test=váll és hát / kar; nem tudom ,hogy az benne van-e?/. Hány perc?

Köszönöm.

2016. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!