Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hormonális probléma vagy...

Hormonális probléma vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

Feltűnt,hogy kb. 1-1,5 hónapja sokkal nyűgösebb,türelmetlenebb,frusztrált,fáradékonyabb vagyok.

A menstruációs ciklusom is változott: végig vérzem az 5 napot és az 5 napon is képes vagyok keményen görcsölni.A menszi előtt már 2 héttel fájnak a melleim is...

Egyszerűen nincs kedvem semmihez,a párommal sem működik most a kommunikáció,sőt a libidóm is csökkent,egyszerűen nem tudok azonnal benedvesedni,és az együttlét sem olyan mostanában,nem tudom elengedni magam.

A munkahelyem is kacifántos most.

Nem tudom mi lehet a gond,de az a helyzet,hogy most kezdek lassan kiakadni,kimerülni,elegem van mindenből és mindenkiből,bármikor sírni tudnék...

Kérlek csak normális válaszokat adjatok!


2014. aug. 18. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális, igen, de az is lehet, hogy valamilyen vitaminhiány okozza.

Változtattál valamit mostanában az étrendedben? Rendszeresen étkezel vagy össze-vissza?

Mikor voltál szabin?

2014. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mostanság rendszertelenül dolgozok eléggé.Van mikor több napot jövök egymás után,aztán meg nem megyek napokig.

Szeretem ezt a munkakört,inkább csinálnám ezt,mint ahol hivatalosan vagyok,de már gondolkozom azon,hogy beadom az áthelyezésem.A főnököm az aki próbálja megkeseríteni az ottlétem,ráadásul a légkör sem éppen jó.Most pár hónap nem ott dolgozás után rájöttem,hogy nekem ott tényleg nem jó,ha belegebedek sem fogok megfelelni.

Enni mikor hogy eszek.Van amikor nem tudok egyáltalán,aztán meg van amikor sokat.Pár hónappal ezelőtt még 57 kg volt,az esküvőre lefogytam (július 12-re) lefogytam (nem fogyóztam) 50 re,azóta sem jött vissza semmi csak 2 kg.Dohányzom,azt is leszeretném tenni,de egyszerűen nem megy...Kávét sokat iszok,napi kb. 3-4...

2014. aug. 18. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Az a baj, hogy ha ezzel elmész orvoshoz, azt fogja mondani, hogy semmi bajod, csak pihenj...


Talán próbálj meg multivitamint szedni mondjuk legalább egy hétig /vannak ilyen 24 órás kapszulák, pl. én jutavit-et szedek/ és ha nem tapasztalsz változást, akkor kérj egy vérvételt, abból biztosan megmondják, ha valami biológiai bajod van... Nekem mondjuk általában lelki eredetűek az ilyen dolgok, munkahelyi stressz miatt már nem egyszer betegedtem meg, no meg párkapcsolati gond miatt is sikerült. /szájherpesz, torokgyulladás, mandulagyulladás.../

2014. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A párommal sem működik most tényleg semmilyen téren a kommunikáció.

Ő is feszült,mindig piszkál valamiért,én meg már nem tudok semmire sem nyugodtan válaszolni.

2014. aug. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!