Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormonális probléma talán? 20 F

Hormonális probléma talán? 20 F

Figyelt kérdés

A történet valahogy úgy alakul, hogy 6-8 hónapja szedtem egy Brutal Anadrol nevű, hormon alapú "étrend kiegészítőt", se előtte, se utána nem volt még csak hasonló jellegű termék sem, viszont most, 8 hónapra rá kezdek tapasztalni érdekes tüneteket. Például hajhullás, kevesebbet.. vagyunk együtt a barátnőmmel, (ez gondolom lipidó csökkenés lehet, ehez nem értek sajnos, de érdeklődés hiánya miatt..), nomeg, nem tudom, hogy ilyen lehet-e, de mintha kisebb lenne a péniszem is, bár lehet csak beképzelem, de mintha az erekció nem olyan mértékű lenne, mint előtte.. Amit a környezetemtől hallok folyton, az hogy passzív vagyok, letörtnek tűnök, míg én ezt ennyire nem érzem magamon.

Szerintetek? :\ Esetleg ötletek?



2013. okt. 1. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sok ismerősöm főleg jégkorongosok szednek hormontablettákat kiegészítőket,és pont,hogy nekik elvileg nagyobb lett meg magasabbak izmosabbak lettek,de nem hinném,hogy tartós,lehet neked volt 15 cm de a homron dolgoktol felment 23ra és megint összement 15re. Összemenni alapbol nem hinném.
2013. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lipidó az, hanem libidó. De egyébként a hormonoktól sok minden lehet, sok rossz mellékhatás is. Nagyon nem jó vizekre eveztél szerintem ezzel.
2013. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez hulyeseg,Baioteches tapkieg,en js szedtem van benne nitrox,+novenyu eredetu zeszto fokozo ami-kb semmit nem szamit..tribooster-sokkal-jobb az is..,en kanosabb voltam ezektol csak...
2015. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!