Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csomo a vallam hatso reszen?...

Csomo a vallam hatso reszen? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma ereztem, hogy erintesre faj a vallam es a nyakam kozotti terulet, viszont azt gondoltam, hogy rosszul aludtam. Nem mult a fajdalom egesz nap, este pedig erintesre fajdalmas csomo alakult ki. A csomo inkabb a hatamhoz van kozel, mondhatni a nyakam hatso reszen. Segitsetek kerlek, mi lehet ez? 16/L

2014. aug. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ,nem lehet ,hogy izomgörcs?

Nekem a jobb vállamnál van ,ahol a táskát szoktam cipelni, át is váltok 2 vállasra de megnézetném szakértővel is.

2014. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zsircsomo is lehet. Masszirozd el. Ha igy sem mulik el 1het alatt menj el orvoshoz. :)
2014. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel izomcsomó, keress valakit, aki kimasszírozza neked. Fájhat attól az az egész terület, hogy feszül az izom.
2014. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valószinű már eléggé meg van húzódva az izom. Ezt érdemes megmassziroztatni masszőrrel, persze az egész háttal együtt. Vannak fájdalomcsillapitó, izomlazitó krémek, amiket a masszőr bele tud masszirozni. Rossz tartás, túlzott fizikai terhelés okozhat izomgyulladást, csomókat. Érdemes kimassziroztatni, mert idővel becsipődhet, az viszont elég fájdalmas. Sőt ilyenkor, ha az izomszál "megduzzad" nyomhatja az eret, idegszálat. Az idegszál jelzi a fájdalmat, az ér pedig lasabban szállitja az agynak a vért, amiben oxigánt visz, igy ettől lehet alacsony a vérnyomás.
2014. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Valoszinu, hogy a rossz tartas miatt jott letre, mert manapsag nagyon sokat lustalkodom, szornyu poziciokba. Azt hiszem eloszor megprobalom kimaszirozni (persze nem egyedul).
2014. aug. 19. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!