Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Minden évben száraz, fehér...

Minden évben száraz, fehér foltok jelennek meg mindkét kezemen, a karom felső részén - a vállam környékén. Mitől lehet? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Hiába kenem testápolókkal, nem használnak. Gombaölővel is kentem egy jódarabig, nem múlt el. Május környékén mindig elkezdenek elmúlni, fokozatosan lebarnulok és nyomuk sincs. Október végén, november elején, amikor már kevesebbet süt a nap újra kijönnek. Valamiféle allergia lehet, esetleg vitaminhiány? Több éve küszködök ezzel a problémával, nagyon sokat jelentene, ha valaki tudna rá valami gyógymódot. Bőrgyógyászt még nem kerestem fel vele, nem tartottam olyan súlyosnak.

Köszönöm előre is!



2014. márc. 9. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A canesten nem fogja elmulasztani:


[link]

és a hajad a nisorallal mosd, illetve ha elmúlik, utána havi egyszer érdemes nisorallal hajat mosni.

2014. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A sampon hogyhogy szükséges? A hajamhoz van köze ezeknek a foltoknak?
2014. márc. 9. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony ekcéma. Nekem a könyökhajlatomnál jött ki télen, pontosan úgy, ahogy írod.
2014. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor menjek el orvoshoz? :O
2014. márc. 9. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát már rég elkellett volna menned, de igen... menj el egy bőrgyógyászhoz és az ilyen gombaölőket meg vackokat felejtsd el.
2014. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor elmegyek. Ekcémára azért nem gyanakodtam, mert nekem csak halvány, fehér foltjaim vannak és amit eddig láttam az eckémából az mind pirosas volt.
2014. márc. 9. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont azért menj orvoshoz mert mi nem vagyunk azok. Csak látatlanba diagnosztizálni.. nem olyan jó móka. :D Én már láttam fehér ekcémát, és az is stimmelt hogy néha jön elő. De én sem tudok biztosat mondani...
2014. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!