Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta felvagyok puffadva...

Napok óta felvagyok puffadva mit csináljak?

Figyelt kérdés
Etelre se tudok nézni mert nem kívánom mindig úgy érzem hogy tele vagyok a hasam még fél van puffadva szoval sokkal nagyobb mint lenni szokot. Mit csináljak hanytassam meg magam?

2014. aug. 19. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy hánytass,vagy a másik úton azaz "fosass"


Iszol egy pár pohár káposztalevet,és menni fog.


Ebben az esetben inkább az alul távozás a jobb.


És fingjál sokat :D

2014. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Múlt héten elkaptam egy virust és vegigfostam a hetet..
2014. aug. 19. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

De hiába..


Ha nem távozik az a dolog ami puffaszt akkor várhatsz.


Fosni kell,meg fingani

2014. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem ha egész héten fostál akkor nehogy már fosasd megad, az kell még, hogy az összes elektrolitot kifosd aztán kapjál valami görcsrohamot. Ezek a tuti tanácsok öcsém...felejtsd el.


Ballagj el szépen a patikába és vegyél valamilyen probiotikumot. Ezer féle van, recept nélkül kaphatóak. Előírás szerint kel szedni őket semmi extra.

Ezek visszaállítják a fosástól legyengült bélbaktérium flórádat. Valószínűleg ez okozza a problémát, és bizonyára valamilyen tejterméket is ettél nemrég, amit a kiritkult bélflórád nem tud megemészteni, míg helyre nem hozod. (Lactobacillus) Ennyi. Na csá.

2014. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Espukizánt (Espumizan)!
2014. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!