Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van ez? Minden nap...

Mitől van ez? Minden nap felvagyok puffadva.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval az a helyzet velem, hogy kondizok 1 ideje már és csütörtöktől(12.12) beteg vagyok, nem edzettem azóta, csak pihenek és mindennap felvagyok puffadva, de reggelre megint minden jó. Aztán megint kezdődik előről ez az egész.

Én a tejre tippelek, mert mindennap ettem valami tejterméke, de ezt se nagyon értem mivel már 16éve eszem/iszom a tejtermékeket és semmi bajom nem volt belőle.


2013. dec. 17. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

pedig ez így megy, hirtelen és váratlanul a szervezeted nekiáll ellenállni..


én is így voltam valahogy, csak én évekig nem törődtem vele, de egy idő után felnyílt a szemem, a tejjel érdemes kezdeni a diétát, sajtot ehetsz simán, de a tejet zárd ki meg joghurtokat, talán kefir belefér de sztem azt se

2013. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe... mielott kezdodtek ezek a puffadasos dolgok, elotte ettem 2 szelet peneszes rozs kenyeret veletlenul... ez lehet az oka?
2013. dec. 19. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!