Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam mindig...

Miért érzem magam mindig fáradtnak?

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkelek már akkor úgy érzem mintha nem aludtam volna ki magamat rendesen de rendesen minden gond nélkül végig alszok 8-9 akár 10 órát is. Aztán miután felkeltem 2-3 órára rá már fáradtnak érzem magam de azt tudni kell hogy egész nap nem csinálok semmit ugyanis 15 éves vagyok és nyári szünet van és egész nap csak fekszek és tvzek, gépezek. Aztán délután körül már nagyon fáradtnak érzem magam mintha nem is aludtam volna és mintha dolgoztam volna valahol és arra lennék kíváncsi hogy miért van az hogy ennyire úgy mond "elfáradok?" remélem érthető volt és minden választ nagyon szépen köszönök :)
2014. aug. 22. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont azért érzed magad ilyen fáradtnak, mert egész nap nem csinálsz semmit. Ellustultál, hát ez nyáron megesik.
2014. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek részben az elsővel. Ha szeptembertől is megmaradnak a tünetek, csináltass egy labort minimum. Akár egy komolyabb betegség első jele is lehet (vagy kutya bajod :D ).
2014. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érthető volt. A semmittevés mindentől jobban fáraszt.

Menj ki bicajozni, sétálni, barátokkal beszélgetni. Nemsokára kezdődik az iskola, és majd azt fogod tapasztalni, hogy visszatért az életerő beléd.

Korábban kellett volna kérdezned. Vakáció közepén. Azóta már rendben lennél, de még mindig van egy heted. :-)

2014. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!