Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Karikás szemgödör, néha lilás...

Karikás szemgödör, néha lilás szemhéj és gyakori fejfájás mire utalhat?

Figyelt kérdés
28 F
2010. jan. 15. 22:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyik nap már kicsit meg is ijedtem mert munka közben elkezdett lezsibbadni és érzéketlenné válni a bal lábam..


de leültem egy félórára aztán jobb lett..


12 órás álómunkát végzek..

2010. jan. 15. 22:22
 2/5 anonim válasza:
szerintem kerinégsi probléma amikor állsz akk 10 percenként mozgasd a lábfejed, esetleg a lábad.
2010. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kialvatlanság, kimerültség, stressz. Nem tudom, miért kényszerülsz ennyit dolgozni, de nem véletlenül találták ki a 8 óra munka, 8 óra alvás, 8 óra magunkkal foglalkozás hármasát. 28 éves korban sem lehet bűntetlenül kizsákmányolni a szervezetünket. Menj el a körzetihez kivizsgálásra és gondold át az életformádat, mielőtt belebetegszel.
2010. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegénykém! Őszinte elismerésem :( 12 óra állva,nem semmi. Bevallom én 10 percig sem tudok állni.Jönni-menni egész nap,de az ácsorgástól nagyon hamar rosszul leszek.

Lehet,hogy valami keringési probléma?Végül is a fodrászok is gyakran szorító harisnyát hordanak,pont a sok ácsorgás miatt.

Nincs olyan óránként 10 perces szünet,mint az ülőmunkát végzőknél?

2010. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az idegrendszerednek nem tesz jót az ilyen sok álló munka!! meg pihenned kéne mellette! Tudom a mai világba magyaroszágon annak kell örülni ha van munka, és nem pedig még válogatni! :) anyit tudok ajánlani hogy pihenj, és picit mozgasd a lábad nehogy komolyabb gondok legyenek!
2010. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!