Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is szenvedtek a koránkelést...

Ti is szenvedtek a koránkeléstől egész nap?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok de nagyjából mióta dolgozom egyszerűen a pokolba kerget a koránkelés. Rettenetesen stresszes vagyok egész nap, az emésztésem összevissza működik, dekoncentrált vagyok és ingerült. Ha reggel 7-kor kelek semmi bajom, legalábbis teljesen más embernek érzem magam mintha 7 óra előtt kelnék, ezért sem hiszem hogy bármi mentális vagy fizikai oka lenne. Olvastam már a bioritmus problémáról is amin nem lehet segíteni, de úgy érzem nagyon egyedül vagyok ezzel a problémával. A háttérben sajnos örökölt depressziós hajlam van, de akkor sem értem hogy miért vagyok ennyire a halálomon ha nem 7-kor kelek hanem 5-kor. A lefekvés időpontjának és az alvás időtartamának mindenféle variációját kipróbáltam, gyógyszert pedig nem szeretnék szedni, ma vettem egy Magnézium B6 vitamint citromfű kivonattal. Vélemények, esetleg valaki aki hasonló cipőben jár?

2014. aug. 25. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van csak ez, ha nem alszom 8 órát.


Akkor is ez van, ha korán lefekszel és óra nélkül kelsz?


Ha meg ilyen hangulati dolog, akkor szerintem az segít, ha észreveszed ebben az 5 órás dologban a jót. Ennek az időnek a hangulatait. Ahogy hűvös, van, ahogy az emberek alszanak, ahogy jön fel a nap.

2014. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!