Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja rettenetesen fáj a...

Pár napja rettenetesen fáj a karom, izomlázszerűen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mint mondtam pár napja fáj karom olyan feszítően, de elég borzalmas, mert akár csak kinyújtom, felnyúlok valamiért, vagy felemelek valamit ami leeset belehasít a fájdalom.

Anya szerint kolléganőjénél is így kezdődött, és végül tüdőgyulladás lett a vége. Igaz, néha valami tompa erőtlen nyomást érzek a mellkasomban, de lehet csak beképzelem.

Gyengének érzem magam, kicsit hőemelkedésem van így esténként, és hamar fáradok.

Apa szerint csak attól van hogy kitekeredett pórban ülök a laptop előtt, és így a karom természetellenes pórban van, azért fáj.

Most elkezdtem szedni C-vitamint hátha csak valami megfázás szerűség lappang bennem, majd nézzem segít e.

Ti mit gondoltak? Esetleg előfordult már nálatok hasonló tünetek? Mi volt az oka?

Köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 26. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladás magas lázzal jár. Apukádnak lehet igaza.
2014. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és miért nem mész orvoshoz, ahelyett, hogy diagnosztizálgatod magad ill a családod teszi ezt?
2014. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áhh, szerintem biztos az lesz ha nem javul semmi, de egyenlőre, még nem akarok ennyi miatt orvoshoz menni. Igazából szerintem az se tudna semmit mondani, maximum hogy ne erőltessem meg a karom.
2014. aug. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!