Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ettől valami bajom?

Lehet ettől valami bajom?

Figyelt kérdés
Most van meg a menstruációm de sajnos vízvezeték törés miatt ma elzárták a vizet, így legközelebb csak holnap tudok megfürödni. Okozhat e ez valamilyen gondot?
2014. aug. 27. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy bajod nem hiszem, hogy lesz, bár nem túl jó ilyenkor nem fürödni. Esetleg van nedves törlőkendőtök? Azzal azért kicsit lehet segíteni a dolgon.
2014. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs otthon nedves törlőkendőm most :/ holnap már tudnék tusolni, csak a ma estét kéne kihagynom
2014. aug. 27. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy nap kihagyod, nem történik világvége... viszont, ha van rá mód, egy kis ásványvízzel és valami kisebb kendővel meg lehet oldani a tisztálkodást
2014. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már, semmi bajod nem lesz ettől. Néha olyan fáradt vagyok, hogy nem fürdök este, de soha nem lett még bajom ettől. És olyan is van, hogy menstruálok és nem fürdök este, lehet reggel is, semmi bajod nem lesz.
2014. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még annyi kis víz volt a tartályban hogy alul le tudtam mosakodni :) köszönöm a válaszokat
2014. aug. 27. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
én mikor külföldre utaztam és két éjjelt a vonaton töltöttem,nem tudtam még csak mosakodni se,ez nem egyszer esett meg.(persze mindig megvolt és nem kicsit:( Nem higiénikus,utána jóleső megmosakodni,és közben is amennyire tisztálkodni lehet,az jó,de túlélhető dolog. ha egy hétig nem jönne össze a fürdés,az már neccesebb lenne:)
2014. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!