Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha felhúzom magam egy...

Néha felhúzom magam egy játékon és dühöngök. Milyen bajom lehet ettől?

Figyelt kérdés
Játszom és 1-2 októl felkapom a vizet, de nagyon és fogok valami rongyot és megpróbálom széttépni( így levezetve az idegességet).Ilyenkor minden erőt beleadok és húzom, húzom idegből, majd lenyugszom.Ebből lehet valami idegrendszeri probléma?Esetleg az agyban valami?

2012. okt. 15. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A legnagyobb bajod az lehet, hogy valaki véletlenül meglát és hülyének fog nézni.
2012. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anthonyahopkins válasza:
Szerintem alapból csak idegbeteg vagy. Talán többet kellene kimozdulni otthonról, sportolni, és nem csak otthon ülni a gép előtt kockulva. De persze te tudod.
2012. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és is ilyen vagyok csak nálam a billentyűzet és az egér bánja..egyszer volt hogy odacsaptam a gépnek is és tönkre ment benne a videokártya.hogy miért arról fogalmam sincs..lehet hogy véletlen egybeesés volt:DD
2012. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!